הכל לבית
ייעוץ זוגי – למעוניינים בשלמות לבם PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י Administrator   
ראשון, 22 דצמבר 2013 19:16

19ייעוץ זוגי הוא תהליך שמטרתו לסייע לבני זוג לחדש את התקשורת הבין אישית ביניהם וליצור מצב של צמיחה מחודשת בזוגיות. במקרים רבים חיי היומיום, הילדים והעבודה תופסים את מרכז העיסוק של בני הזוג ומונעים את טיפוח הקשר הזוגי והעצמתו, מה שמוביל ברבות השנים לחיכוכים בלתי נמנעים. כאשר נקלעים לסיטואציה כזו, רצוי להכניס גורם שלישי למרחב הזוגי על מנת להנחות, לגשר, ולעזור לבני הזוג לשנות דפוסים מקובעים שכבר לא עובדים. ייעוץ זוגי איכותי מעניק לבני הזוג מקום פתוח ובלתי שופט לחלוק את דעותיהם, מחשבותיהם ורצונותיהם באופן כנה. הייעוץ מהווה מרחב מכיל ואקס-טריטוריאלי לעיסוק בקשר הבין זוגי עצמו, ללא הגורמים היומיומיים המסיחים את בני הזוג ממנו.

דוגמא טובה לטיפול מסוג זה הם של בני הזוג נעמה (29) ואוהד (31) מרמת השרון. בני הזוג הגיעו לטיפול לאחר חמש שנות נישואים בלבד וטרם הבאת ילדים לעולם, מתוך הרגשה כי הפוטנציאל הזוגי שהיה ביניהם עומד לקראת מיצוי וכי השגרה מביאה למתיחויות שמפוררות את הקשר ביניהם וגורמות לריבים בלתי רצויים. מבחינתם  ייעוץ וטיפול זוגי היה המפלט האחרון לפני הליך גירושין מוקדם. הם הגיעו למצב בו נדמה כי האהבה שהניעה את הקשר ביניהם התפוגגה וכל שנותר הוא שגרה המחזיקה אותם יחדיו. זאת הסיבה, לדבריה של נעמה, בגינה היא אף נמנעה בשנתיים שלפני הטיפול מהבאת ילדים לעולם. “לא רציתי להביא ילדים שההורים שלהם יתגרשו כמה שנים אחר כך ולא רציתי להימנע מגירושין כאלה בגלל שיש לי ילדים", הסבירה נעמה.

ההליך הטיפולי שבוצע עם בני הזוג מרמת השרון, הינו הליך דומה לזה המבוצע בייעוץ זוגי עם זוגות נוספים. תחילה הושם הדגש על מהם הקשיים והבעיות בכל אחד מבני הזוג חווה בזוגיות ומהן התכונות והבעיות שהיה רוצה לשפר בבן זוגו. המטרה היא לאפשר לבני הזוג לפרוק את הכאב שעל ליבם, הכעסים שמצטברים אצלם, הרצונות, התקוות, השאיפות, התשוקות והרצונות בצורה שתאפשר להם להבין אחד את השני בצורה טובה יותר. לאחר מכן לאורך תהליך הייעוץ הזוגי מתבצע חיזוק הדיאלוג השוטף ומציאת הגורמים המאחדים שחיברו בין בני הזוג מלכתחילה. נמצאות הנקודות החיוביות בפרטנר ומאותרים האמצעים שכל אחד מבני הזוג יכול לנקוט בכדי להתמודד בצורה טובה יותר עם מגרעותיו של האחר ללא הידרדרות לויכוחים ולריבים, אלא תוך מציאת נקודות פשרה והסכמה הדדית. תהליך ייעוץ זוגי שכזה יכול לארוך פרק זמן רב יחסית, אך השינויים והשיפורים נראים כבר לאורך התהליך, כאשר המטרה לטווח הארוך היא לחזק את הקשר לטווח הארוך, כך שבני הזוג יוכלו למצוא מחדש את ההנאה והתשוקה זה בחברתו של זה, אף ללא סיוע הגורם המתווך.

במקרה של נעמה ואוהד מרמת השרון ארך הטיפול כשנתיים. כשנה וחצי לתוך הטיפול נכנסה נעמה להריון עם תאומים. כיום שלוש שנים לאחר סיום הטיפול הקשר בין בני הזוג עלה מחדש על פסים חיוביים והם מצאו מחדש את ההערכה ההדדית, את האהבה ואף את המשיכה שאיבדו במרוצת השנים. “זה היה כמו חבל הצלה לנישואים שלנו. במידה רבה אני מרגיש שיובל ועידו (התאומים) נמצאים איתנו היום בזכות הטיפול הזה", אומר כיום אוהד. אם גם אתם מרגישים כיום כי איבדתם את היסודות עליהם בנויה הזוגיות שלכם וברצונכם לשדרג את מערכת היחסים שלכם לרמת קשר והבנה הדדית גבוהה יותר ולהתקדם ביחד לעבר עתיד משותף טוב יותר – ייעוץ זוגי עשוי להיות הפיתרון הרצוי עבורכם.ייעוץ זוגי מסוג זה מומלץ פעמים רבות גם לזוגות צעירים טרם הנישואין בכדי למנוע הופעת בעיות אלה בעתיד ובכדי לפתח בסיס יציב, מכיל ומכבד לבניית זוגיות טובה מן ההתחלה.

עדכון אחרון ב-שני, 04 מאי 2015 12:24
 
המדריך לאישה המשפצת PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י Administrator   
ראשון, 28 אפריל 2013 16:06

בן זוגך לא ממש מבין מה עושים עם פטיש ומסמר? P71103666636

חשבת ששיפוץ זה עניין גברי?

המומחים של מזרחי-טפחות נותנים טיפים לשיפוץ הבית

1. עליכן להגדיר מהם הצרכים שלכן ומה ברצונכן להשיג מהשיפוץ. כדאי לשתף את בני הזוג (אם יש) בכוונות ולקבל את הסכמתם, ואף להגדיר מראש את תחומי האחריות של כל אחד מכם, אם את אחראית על העיצוב ובן זוגך על התקציב אז זו חלוקת התפקידים ויש להקפיד עליה.
2. עליכן להגדיר מראש את הסכום המוקצב עבור הפרויקט. הגשת בקשה עקרונית להלוואה בבנק תאפשר לכן לקבל הערכה לגבי סכום הפירעון החודשי הצפוי.
3. שכירת אדריכל או מעצב פנים ימקסמו את התכנון וימנעו טעויות שעלולות לעלות ביוקר. כמו כן, ליווי של אדריכל יסייע לכן ליהנות מהנחות משמעותיות בקניית חומרי הגלם ויסייע לכם לשלב בין הסטנדרטי ליוקרתי כך שהתוצאה תהיה מרשימה אך זולה יחסית. מעבר לכך, רצוי לשכור את שירותיו של אדריכל מורשה, בעל ניסיון, המכיר את תהליכי התכנון ברשות המוניציפאלית לה אתן שייכות במיוחד אם מדובר בשיפוץ או הרחבה הדורשים היתרי בנייה. לאחר בניית תוכנית, כדאי לבצע תיאום ציפיות עימו ועם בעלי המקצוע הנוספים.
4. לאחר התייעצות עם האדריכל, יש לקבל הצעות מקבלן מבצע. רצוי לבצע סקר שוק ולקבל הצעות והמלצות מכמה קבלנים. מומלץ להתייעץ עם מכרים ובני משפחה שביצעו שיפוצים בעבר לגבי קבלן אמין ומקצועי. לקבלן המבצע, שלעיתים מתפקד גם כמפקח על הבנייה, יש מלאי של קבלני משנה בעלי התמחות בתחומים הרלוונטיים (קבלן ריצוף, קבלן חשמל, קבלן אינסטלציה וכדומה).


5. לאחר שביצעתן את כל השלבים ניתן להגיש בקשה להלוואה בנק. יש להגיש בקשה מסודרת הכוללת הערכה מקסימאלית של סכום ההלוואה הנדרש. רצוי לקחת מקדם בטיחות קטן בהערכת הסכום למקרה שתרצו לשדרג את השיפוץ ולמקרים בלתי מתוכננים.
על מנת לקבל את ההלוואה יש להציג לבנק את המסמכים הבאים: הצעת עבודה לשיפוצים, חתומה על ידי הקבלן. אישורים והיתרי בנייה אם נדרשים. תדפיסי חשבון עו"ש של החודשיים האחרונים, תלושי שכר של שלושה חודשים אחרונים. תדפיס יתרות ותשלומים של ההלוואה הקיימת (אם יש), שמאות (הבנק יבקש לבצע שמאות על ידי שמאי מטעמו להערכת ערך הנכס לפני השיפוץ/הרחבה ואחריו). השמאי אף מעריך את סבירות סכום השיפוץ הנקוב בהצעת העבודה. אישור על בעלות הנכס – מהטאבו או מהמנהל או מחברה משכנת – תלוי במקום הרישום (תקבלו הנחיות ברורות מהבנק בו אתם מגישים את הבקשה).
6. לאחר קבלת ההלוואה ניתן לחתום על חוזה עם הקבלן בהקפדה על לוחות זמנים.
והכי חשוב אורך רוח! ביצוע שיפוצים הינו תהליך לבעלות עצבים חזקים. אנא מכן, היכנסו לפרויקט רק אם אתן מודעות לחוזק הנפשי ולאנרגיה הרבה שעליכן להשקיע.

 
סאונה בעולם העתיק PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י Administrator   
שבת, 17 נובמבר 2012 21:02

saunaהמילה סאונה בשפתנו העכשווית מוכרת עוד מהעולם העתיק ואימצו אותה כל עמי העולם לצורך התרגעות ובילוי, היום כל רופא ימליץ על סאונה כטיפול להתרגעות ופסק זמן.

הסאונה תוריד מעליכם את כל העייפות מהשגרה היום יומית, גם המים וגם החום יתרמו להרפיית השרירים ולהרגשה נינוחה יותר.

ביהדות היה נהוג בימי קדם ללכת לבית מרחץ, אותו בית מרחץ שכבר לפני שנים ציין היטהרות בעצם לא רק טיהר את הנפש אלא ובעיקר את הגוף הפיזי, הוא העניק כוחות מחודשים לגוף כל זאת רק מטבילה במים.

הנוצרים אף הם השתמשו במים לטיהור ושוב לא רק לטיהור הרוחני אלא גם לטיהור פיזי, הנוצרים נהגו לטבול במים במה שנקרא הטבילה שנזכרת גם בנהר הירדן, אותם טבילות דומות מאוד לסאונות וגקוזי שאנו מכירים כיום.

מי ששיכלל את השיטה וממש יצר סאונה היו הרומאים לפני יותר מאלפיים שנה הם יצרו בתי מרחץ והערבים בתקופה מאוחרת יותר הפכו אותם לחמאם, ומה הרעיון מאחורי הסאונה הקדומה הזו החמאם, פשוט מאוד לבוא במגע עם מים אדים וחום, שלושת המרכיבים הללו מענגים את הגוף והנפש ונותנים תחושה עילאית של רוגע ושקט.

הסאונה היום היא משוכללת יותר ואינה דומה לחדר הרומאי בו מתחת לרצפת המבנה זרמו מים חמים שחוממו על ידי עצים מחוץ למבנה והוזרמו מתחת לרצפת האבן וגרמו לחימום החדר ולאדים בתוך החדר, השליטה בכמות האדים וחום החדר היו יחסית מסובכים אם כי די הצליחו לווסת את האדים והטמפרטורה.

היום הסאונה היא מבנה עץ סגור הרמטית וחוסך בחשמל, יש שימוש גם בסאונות אינפרא אדומות חסכוניות ביותר וניתן בנקל לווסת את הטמפרטורה ואת כמות האדים בסאונה

עדכון אחרון ב-שני, 04 מאי 2015 12:25
 
ארונות קירור בטמפרטורות משתנות PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י Administrator   
שני, 15 אוקטובר 2012 23:31

ארונות קירור בטמפרטורות משתנות הטרנד הבא בעולם העיצוב:מותג JORDAO מציג ארונות קירור בטמפ' משתנות, מרחיב את שטח האחסון, ומשתלב בעיצוב הכולל. הארונות יכולים לשמש כבסיס ל'אי' בפינת הישיבה

מותג "ג'ורדאו " לברים מעוצבים המשלבים מערכות קירור, תאורה והגשה מתקדמות, מגיע סוף כל סוף לישראל, ועושה מהפכה בעיצוב המטבח הישראלי, עם ארונות קירור בטמפרטורות משתנות המשתלבות באופן מושלם עם תכניות עיצוב המטבח. את הטכנולוגיה החדשנית, המאפשרת לנצל את ארונות המטבח לקירור בטמפ' משתנות בהתאם לחומרי הגלם המאוחסנים, ניתן לשלב בכל סוגי המטבחים (עץ, נירוסטה וכד), להוסיף יחידות הקפאה וחימום לעיצוב הקיים במטבח ואפילו לאבזר את בר האי במרכז – לחסכון במקום ועיצוב מחדש של המטבח מהדור הבא. למי שרוצה לאבזר גם פינת ישיבה במטבח, ניתן להוסיף את היחידות כ'אי' המשמש בסיס לפינת ישיבה, להוסיף יחידות מעדניה המשתלבות עם הבר או להזמין גם יחידה מובנת במשטח העבודה לטובת קירור בקבוקי יין או שתייה. כל חיפויי יחידות הקירור עשויים מנירוסטה עבה ואיכותית, כוללים מקררים מובנים או חללים ממודפים (ניתן גם לשלב בין השניים) וניתנים להזמנה בגדלים מיוחדים - בהתאם לדרישת הלקוח.

מאחורי הטכנולוגיה החדשנית עומדת ענקית הקירור האירופאית "ג'ורדאו ", המתמחה בברים מעוצבים המשלבים מערכות קירור בטמפרטורות משתנות, תאורה והגשה מתקדמות, מגיע סוף כל סוף לישראל, ומציג את המילה האחרונה בתחום מערכות מודלריות לבר, לצד עיצובים מודרניים ועכשוויים.
את המוניטין הנחשב ביססה "ג'ורדאו" בזכות הטכנולוגיות החדשניות המשולבות במוצר, כולל אפשרות לקרור בטמפ' שונה של אזורים שונים בבר (בהתאם לצרכי הלקוח), שימוש בחומרים איכותיים והתאמה של מערכות הקרור לתנאי אקלים ספציפיים. בישראל מציגה את הבשורה "ג'ורדאו ישראל " (זכיינית בלעדית), שמעניקה ללקוחות המותג ייעוץ משלב התכנון (בשיתוף אדריכלים מטעם החברה בארץ ובחו"ל) וליווי עד לגמר ההתקנה - לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. כל אחד מהפרויקטים של החברה מלווה באופן אישי על ידי מהנדסי חברת האם באירופה.

בישראל מציגה את הבשורה "ג'ורדאו ישראל " (זכיינית בלעדית), שמעניקה ללקוחות המותג ייעוץ משלב התכנון (בשיתוף אדריכלים מטעם החברה בארץ ובחו"ל) וליווי עד לגמר ההתקנה - לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. כל אחד מהפרויקטים של החברה מלווה באופן אישי על ידי מהנדסי חברת האם בפורטוגל - השותפים בהקמה ובתכנון הפרויקטים: החל מפרויקטים קטנים הבוחרים באיכות הבלתי מתפשרת של המותג ועד לפרויקטים מורכבים ומוסדיים - המאפשרים לנצל את היתרונות הטכנולוגיים, הניסיון וצוות המומחים של החברה להנאה מתוצאות מושלמות.

 
תיקי נשים PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י Administrator   
שישי, 31 אוגוסט 2012 22:38

3יש לי חברה עם חדר מיחד בבית בו היא מחזיקה אוסף של נעליים ותיקים, שאלתי למה חדר ולא ארון וכאשר היא פתחה את דלת החדר הבנתי, זה לעולם לא יכנס לארון, חולני אולי אבל לא תראי אותה עם אותו תיק לעולם.

נעלי נשים ותיקי נשים זה מחלה, נשים מחזיקות במצבור של תיקים ונעליים יותר מכל פריט אחר, למה? , ניסתי להסביר את התופעה לעצמי ולמה אני לא כזו.

כששאלתי את החברה היא טענה שישי לה מגוון גדול של בגדי הלבשה בכל הסגנונות, אלגנט, רשמי, שמלות ערב, שמלות קלילות, והיא חייבת להתאים כל בגד לנעל אחרת השילוב ביניהם יותר מראה לא מושלם ולא מדוקדק, אז חשבתי לעצמי אולי זה פרפקציוניזם, אבל לא בשאר הדברים לא הבחנתי בהקפדה כזו להיפך ראיתי די הזנחה, הלכתי ונכנסתי לחדר ובחנתי את התיקים, היו שם תיקי בד , תיקי גינס, תיקים לחוף הים, תיקי עור של מותגים, שאלתי מה התיק היקר ביותר שלך והיא הצביעה על תיק של מותג מוכר וציינה בפני משהו כמו מעל אלף יורו, והאם את מרבה לצאת איתו, לא הייתה התשובה אולי פעמיים וישי לי אותו כחמש שנים, את האמת הוא באמת נראה כמו חדש, אז מה הטעם בלרכוש תיק שהוא מותג ולצאת איתו רק פעמיים בחמש שנים, התשובה הייתה קצרה ומשכנעת, התיק מושך תשומת לב רבה ואסור להמאיס אותו על החברות.

אז מה גורם לנו הנשים לאסוף תיקי עור אות תיקים אחרים בכמויות?, כנראה שזו האופנה המתחלפת בשנים האחרונות , האופנה מתחלפת חדשות לבקרים ואנחנו הנשים במרוץ מטורף אחרי המותגים והעיצובים החדשים, ומי מרוויח בסוף מהעניין? ברור המעצבים וחברות שמייצרות את התיקים, ואמנו רק רוצות להישאר מעודכנות להישאר בברנזה של המעודכנות, וקשה לצאת מהמרוץ של האופנה, כל נסיון כזה ימתג אותך מיושנת לא עכשווית וזקנה.

חברות האופנה בונות על זה, וזה בדיוק מה שמאיץ להם את המכירות, העכשוויות החידוש הרענון בדגמים בצבעים ובשילובי הצבעים של תיקי הנשים. אז לא נותר לנו להציע לכן בנות רוצו לחנויות לקנות תיק חדש.

 
<< התחלה < הקודם 1 2 3 4 5 6 הבא > סיום >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

מאמרים

ארונות קירור בטמפרטורות משתנות

ארונות קירור בטמפרטורות משתנות הטרנד הבא בעולם העיצוב:מותג JORDAO מציג ארונות קירור בטמפ' משתנות, מרחיב את שטח האחסון, ומשתלב בעיצוב הכולל. הארונות יכולים לשמש כבסיס ל'אי' בפינת הישיבה

מותג "ג'ורדאו " לברים מעוצבים המשלבים מערכות קירור, תאורה והגשה מתקדמות, מגיע סוף כל סוף לישראל, ועושה מהפכה בעיצוב המטבח הישראלי, עם ארונות קירור בטמפרטורות משתנות המשתלבות באופן מושלם עם תכניות עיצוב המטבח. את הטכנולוגיה החדשנית, המאפשרת לנצל את ארונות המטבח לקירור בטמפ' משתנות בהתאם לחומרי הגלם המאוחסנים, ניתן לשלב בכל סוגי המטבחים (עץ, נירוסטה וכד), להוסיף יחידות הקפאה וחימום לעיצוב הקיים במטבח ואפילו לאבזר את בר האי במרכז – לחסכון במקום ועיצוב מחדש של המטבח מהדור הבא. למי שרוצה לאבזר גם פינת ישיבה במטבח, ניתן להוסיף את היחידות כ'אי' המשמש בסיס לפינת ישיבה, להוסיף יחידות מעדניה המשתלבות עם הבר או להזמין גם יחידה מובנת במשטח העבודה לטובת קירור בקבוקי יין או שתייה. כל חיפויי יחידות הקירור עשויים מנירוסטה עבה ואיכותית, כוללים מקררים מובנים או חללים ממודפים (ניתן גם לשלב בין השניים) וניתנים להזמנה בגדלים מיוחדים - בהתאם לדרישת הלקוח.

מאחורי הטכנולוגיה החדשנית עומדת ענקית הקירור האירופאית "ג'ורדאו ", המתמחה בברים מעוצבים המשלבים מערכות קירור בטמפרטורות משתנות, תאורה והגשה מתקדמות, מגיע סוף כל סוף לישראל, ומציג את המילה האחרונה בתחום מערכות מודלריות לבר, לצד עיצובים מודרניים ועכשוויים.
את המוניטין הנחשב ביססה "ג'ורדאו" בזכות הטכנולוגיות החדשניות המשולבות במוצר, כולל אפשרות לקרור בטמפ' שונה של אזורים שונים בבר (בהתאם לצרכי הלקוח), שימוש בחומרים איכותיים והתאמה של מערכות הקרור לתנאי אקלים ספציפיים. בישראל מציגה את הבשורה "ג'ורדאו ישראל " (זכיינית בלעדית), שמעניקה ללקוחות המותג ייעוץ משלב התכנון (בשיתוף אדריכלים מטעם החברה בארץ ובחו"ל) וליווי עד לגמר ההתקנה - לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. כל אחד מהפרויקטים של החברה מלווה באופן אישי על ידי מהנדסי חברת האם באירופה.

בישראל מציגה את הבשורה "ג'ורדאו ישראל " (זכיינית בלעדית), שמעניקה ללקוחות המותג ייעוץ משלב התכנון (בשיתוף אדריכלים מטעם החברה בארץ ובחו"ל) וליווי עד לגמר ההתקנה - לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. כל אחד מהפרויקטים של החברה מלווה באופן אישי על ידי מהנדסי חברת האם בפורטוגל - השותפים בהקמה ובתכנון הפרויקטים: החל מפרויקטים קטנים הבוחרים באיכות הבלתי מתפשרת של המותג ועד לפרויקטים מורכבים ומוסדיים - המאפשרים לנצל את היתרונות הטכנולוגיים, הניסיון וצוות המומחים של החברה להנאה מתוצאות מושלמות.

ייעוץ זוגי – למעוניינים בשלמות לבם

ייעוץ זוגי הוא תהליך שמטרתו לסייע לבני זוג לחדש את התקשורת הבין אישית ביניהם וליצור מצב של צמיחה מחודשת בזוגי...

המדריך לאישה המשפצת

בן זוגך לא ממש מבין מה עושים עם פטיש ומסמר?  חשבת ששיפוץ זה עניין גברי? המומחים של מזרחי-טפחות נותנים טיפים ...

סאונה בעולם העתיק

המילה סאונה בשפתנו העכשווית מוכרת עוד מהעולם העתיק ואימצו אותה כל עמי העולם לצורך התרגעות ובילוי, היום כל רופ...

ארונות קירור בטמפרטורות משתנות

הטרנד הבא בעולם העיצוב:מותג JORDAO מציג ארונות קירור בטמפ' משתנות, מרחיב את שטח האחסון, ומשתלב בעיצוב הכולל. הארונ...

תיקי נשים

יש לי חברה עם חדר מיחד בבית בו היא מחזיקה אוסף של נעליים ותיקים, שאלתי למה חדר ולא ארון וכאשר היא פתחה את דלת הח...

מופע על חושי

אמרגנים בארץ כבר מזמן הבינו שבכדי לקדם אירוע או להצליח בכנס חברתי או בערב גיבוש של העובדים מופע טלפתיה יכול לה...

אסא זהר בוררות

עורך דין אסא זהר נתמנה בהליך בוררות על ידי שופט מבית משפט השלום בתל אביב יפו כבורר  בסוגייה של מכירת דירה בה ...

היתרונות של סאונות אינפרא אדומות

סאונות ידועות בכל העולם כמקום לשחרור הגוף והנפש, באזורים קרים על פני כדור הארץ הן מקום בילוי חשוב מאוד והפכו ל...

שומרים על השטיח - המדריך המלא

10 כללי הברזל לשימור שטיחים עתיקים ומודרניים לשנים ארוכותרשת 'שטיחי אלי ששון' מציגה את המדריך המלא לשמירה על יו...

טיפים לאחזקה מוזלת יותר של משק הבית

בעידן של מחאות חברתיות ומחירים בלתי הגיוניים של מוצרי צריכה ומסים, גוברת ההכרה כי משהו צריך להשתנות ומהר. אז ע...

חיפוש של :
Powered by Sobi2Search

אינדקסים

קישורים עסקיים

משלוחי פרחים

משלוחי פרחים לכל חלקי הארץ

לחץ כאן למשלוחי פרחים לכל הארץ אמינות לכל אורך הדרך
להזמנות

רישום לאתר