הכל לבית
חינה PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י Administrator   
שבת, 07 נובמבר 2015 16:54

טקס חינה

טקס החינה הינו טקס מסורתי שנהגו מספר קהילות במזרח התיכון בעיקר לחגוג לפני החתונה, מוכרים מספר טקסי חינה, חינה מרוקאית, חינה הודית חינה תימנית, וכמעט כל עדה אחרת ביהדות אימצה לה טקס חינה משלה. הטקס סימל את מעבר האישה מחיי רווקות לחיי זוגיות ופרידת  הכלה מהוריה.

טקס החינה נהוג לעשות יום לפני החתונה לאחר הטבילה במקווה, לאחר הטבילה היו מלוות את הכלה רק נשים מהמקווה לביתה ובדרך היו שרים שירים ומתופפים בתופים ובמצילות.

טקס החינה נהגו לחגוג עם תלבושות מהודרות וכל עדה אימצה לה תלבושת אחרת ולאכול מאכלים מיוחדים בעיקר מתוקים, בטקס נהוג למרוח על ידי הכלה והחתן חומר המופק  מעלי הצמח חינה בצורת מטבע על כף היד המסמל עושר ומזל טוב, לעיתים  מרחו את החומר גם על כפות הרגליים. בחינה עצמה הכלה יושבת על כיסא מלכות.

ביום בארץ נוהגים לחגוג את החינה לפני הנישואין באולם קטן, עם מעט מוזמנים בעיקר בני המשפחה הקרובה וחברים טובים, אך רוב רובם של הזוגות מעדיפים לעשות את טקס החינה בבית, העלות של הטקס נמוכה משמעותית והאווירה חופשית יותר ומשפחתית.

 חינה מרוקאית

החינה המרוקאית הינה טקס משמעותי וחשוב לפני החתונה בעדה המרוקאית ובעדה מקפידים לחגוג את החינה לפני החתונה עד היום, הטקס מתקיים יום לפני החתונה עם חזרת הכלה מהמקווה מלווה בנשים שרוקדות מפזזות ושרות לאורך כל הדרך עד לבית החתן או הכלה, לאורך כל הערב שרים ורוקדים ומהלך הטקס מורחים חינה על כף היד של החתן הכלה והאורחים, יש הרואים בחינה סגולה למזל טוב עושר ואושר, המאכלים בחינה מתבססים על מאכלים מסורתיים כמו קוסקוס ועוגיות מרוקאיות מתוקות.

החתן והאורחים לובשים כפתן והכלה לובשת שמלה בשם קישוואה כבירה.

בסוף הטקס בני המשפחה מעניקים מתנות ובעיקר תכשיטים יקרים לחתן ולכלה.

 

החינה ההודית

החינה אצל ההודים מבטאת את פרידת האם מביתה הכלה לבושה סארי ירוק והיא יושבת על אפריון מהודר הנישא על ארבע נשים והגבר מובל תחת שמשיה גדולה ומקושטת , הבנות מסביב הכלה מפזרות עלי כותרת של צמחים, הבנות המלוות כל הזמן שרות שירים ורוקדות מסביב לכלה, חלק מהבנות נושאות מגשי עוגיות מתוקות ומכבדות בהן את העוברים ושבים.

בטקס עצמו נהוג למרוח בחינה את האצבע עליה היא עונדת את הטבעת.

 לפרטים נוספים -  http://www.casabedayael.com/

 

 

עדכון אחרון ב-ראשון, 15 נובמבר 2015 08:46
 
ייעוץ זוגי – למעוניינים בשלמות לבם PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י Administrator   
ראשון, 22 דצמבר 2013 19:16

19ייעוץ זוגי הוא תהליך שמטרתו לסייע לבני זוג לחדש את התקשורת הבין אישית ביניהם וליצור מצב של צמיחה מחודשת בזוגיות. במקרים רבים חיי היומיום, הילדים והעבודה תופסים את מרכז העיסוק של בני הזוג ומונעים את טיפוח הקשר הזוגי והעצמתו, מה שמוביל ברבות השנים לחיכוכים בלתי נמנעים. כאשר נקלעים לסיטואציה כזו, רצוי להכניס גורם שלישי למרחב הזוגי על מנת להנחות, לגשר, ולעזור לבני הזוג לשנות דפוסים מקובעים שכבר לא עובדים. ייעוץ זוגי איכותי מעניק לבני הזוג מקום פתוח ובלתי שופט לחלוק את דעותיהם, מחשבותיהם ורצונותיהם באופן כנה. הייעוץ מהווה מרחב מכיל ואקס-טריטוריאלי לעיסוק בקשר הבין זוגי עצמו, ללא הגורמים היומיומיים המסיחים את בני הזוג ממנו.

דוגמא טובה לטיפול מסוג זה הם של בני הזוג נעמה (29) ואוהד (31) מרמת השרון. בני הזוג הגיעו לטיפול לאחר חמש שנות נישואים בלבד וטרם הבאת ילדים לעולם, מתוך הרגשה כי הפוטנציאל הזוגי שהיה ביניהם עומד לקראת מיצוי וכי השגרה מביאה למתיחויות שמפוררות את הקשר ביניהם וגורמות לריבים בלתי רצויים. מבחינתם  ייעוץ וטיפול זוגי היה המפלט האחרון לפני הליך גירושין מוקדם. הם הגיעו למצב בו נדמה כי האהבה שהניעה את הקשר ביניהם התפוגגה וכל שנותר הוא שגרה המחזיקה אותם יחדיו. זאת הסיבה, לדבריה של נעמה, בגינה היא אף נמנעה בשנתיים שלפני הטיפול מהבאת ילדים לעולם. “לא רציתי להביא ילדים שההורים שלהם יתגרשו כמה שנים אחר כך ולא רציתי להימנע מגירושין כאלה בגלל שיש לי ילדים", הסבירה נעמה.

ההליך הטיפולי שבוצע עם בני הזוג מרמת השרון, הינו הליך דומה לזה המבוצע בייעוץ זוגי עם זוגות נוספים. תחילה הושם הדגש על מהם הקשיים והבעיות בכל אחד מבני הזוג חווה בזוגיות ומהן התכונות והבעיות שהיה רוצה לשפר בבן זוגו. המטרה היא לאפשר לבני הזוג לפרוק את הכאב שעל ליבם, הכעסים שמצטברים אצלם, הרצונות, התקוות, השאיפות, התשוקות והרצונות בצורה שתאפשר להם להבין אחד את השני בצורה טובה יותר. לאחר מכן לאורך תהליך הייעוץ הזוגי מתבצע חיזוק הדיאלוג השוטף ומציאת הגורמים המאחדים שחיברו בין בני הזוג מלכתחילה. נמצאות הנקודות החיוביות בפרטנר ומאותרים האמצעים שכל אחד מבני הזוג יכול לנקוט בכדי להתמודד בצורה טובה יותר עם מגרעותיו של האחר ללא הידרדרות לויכוחים ולריבים, אלא תוך מציאת נקודות פשרה והסכמה הדדית. תהליך ייעוץ זוגי שכזה יכול לארוך פרק זמן רב יחסית, אך השינויים והשיפורים נראים כבר לאורך התהליך, כאשר המטרה לטווח הארוך היא לחזק את הקשר לטווח הארוך, כך שבני הזוג יוכלו למצוא מחדש את ההנאה והתשוקה זה בחברתו של זה, אף ללא סיוע הגורם המתווך.

במקרה של נעמה ואוהד מרמת השרון ארך הטיפול כשנתיים. כשנה וחצי לתוך הטיפול נכנסה נעמה להריון עם תאומים. כיום שלוש שנים לאחר סיום הטיפול הקשר בין בני הזוג עלה מחדש על פסים חיוביים והם מצאו מחדש את ההערכה ההדדית, את האהבה ואף את המשיכה שאיבדו במרוצת השנים. “זה היה כמו חבל הצלה לנישואים שלנו. במידה רבה אני מרגיש שיובל ועידו (התאומים) נמצאים איתנו היום בזכות הטיפול הזה", אומר כיום אוהד. אם גם אתם מרגישים כיום כי איבדתם את היסודות עליהם בנויה הזוגיות שלכם וברצונכם לשדרג את מערכת היחסים שלכם לרמת קשר והבנה הדדית גבוהה יותר ולהתקדם ביחד לעבר עתיד משותף טוב יותר – ייעוץ זוגי עשוי להיות הפיתרון הרצוי עבורכם.ייעוץ זוגי מסוג זה מומלץ פעמים רבות גם לזוגות צעירים טרם הנישואין בכדי למנוע הופעת בעיות אלה בעתיד ובכדי לפתח בסיס יציב, מכיל ומכבד לבניית זוגיות טובה מן ההתחלה.

עדכון אחרון ב-שני, 04 מאי 2015 12:24
 
המדריך לאישה המשפצת PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י Administrator   
ראשון, 28 אפריל 2013 16:06

בן זוגך לא ממש מבין מה עושים עם פטיש ומסמר? P71103666636

חשבת ששיפוץ זה עניין גברי?

המומחים של מזרחי-טפחות נותנים טיפים לשיפוץ הבית

1. עליכן להגדיר מהם הצרכים שלכן ומה ברצונכן להשיג מהשיפוץ. כדאי לשתף את בני הזוג (אם יש) בכוונות ולקבל את הסכמתם, ואף להגדיר מראש את תחומי האחריות של כל אחד מכם, אם את אחראית על העיצוב ובן זוגך על התקציב אז זו חלוקת התפקידים ויש להקפיד עליה.
2. עליכן להגדיר מראש את הסכום המוקצב עבור הפרויקט. הגשת בקשה עקרונית להלוואה בבנק תאפשר לכן לקבל הערכה לגבי סכום הפירעון החודשי הצפוי.
3. שכירת אדריכל או מעצב פנים ימקסמו את התכנון וימנעו טעויות שעלולות לעלות ביוקר. כמו כן, ליווי של אדריכל יסייע לכן ליהנות מהנחות משמעותיות בקניית חומרי הגלם ויסייע לכם לשלב בין הסטנדרטי ליוקרתי כך שהתוצאה תהיה מרשימה אך זולה יחסית. מעבר לכך, רצוי לשכור את שירותיו של אדריכל מורשה, בעל ניסיון, המכיר את תהליכי התכנון ברשות המוניציפאלית לה אתן שייכות במיוחד אם מדובר בשיפוץ או הרחבה הדורשים היתרי בנייה. לאחר בניית תוכנית, כדאי לבצע תיאום ציפיות עימו ועם בעלי המקצוע הנוספים.
4. לאחר התייעצות עם האדריכל, יש לקבל הצעות מקבלן מבצע. רצוי לבצע סקר שוק ולקבל הצעות והמלצות מכמה קבלנים. מומלץ להתייעץ עם מכרים ובני משפחה שביצעו שיפוצים בעבר לגבי קבלן אמין ומקצועי. לקבלן המבצע, שלעיתים מתפקד גם כמפקח על הבנייה, יש מלאי של קבלני משנה בעלי התמחות בתחומים הרלוונטיים (קבלן ריצוף, קבלן חשמל, קבלן אינסטלציה וכדומה).


5. לאחר שביצעתן את כל השלבים ניתן להגיש בקשה להלוואה בנק. יש להגיש בקשה מסודרת הכוללת הערכה מקסימאלית של סכום ההלוואה הנדרש. רצוי לקחת מקדם בטיחות קטן בהערכת הסכום למקרה שתרצו לשדרג את השיפוץ ולמקרים בלתי מתוכננים.
על מנת לקבל את ההלוואה יש להציג לבנק את המסמכים הבאים: הצעת עבודה לשיפוצים, חתומה על ידי הקבלן. אישורים והיתרי בנייה אם נדרשים. תדפיסי חשבון עו"ש של החודשיים האחרונים, תלושי שכר של שלושה חודשים אחרונים. תדפיס יתרות ותשלומים של ההלוואה הקיימת (אם יש), שמאות (הבנק יבקש לבצע שמאות על ידי שמאי מטעמו להערכת ערך הנכס לפני השיפוץ/הרחבה ואחריו). השמאי אף מעריך את סבירות סכום השיפוץ הנקוב בהצעת העבודה. אישור על בעלות הנכס – מהטאבו או מהמנהל או מחברה משכנת – תלוי במקום הרישום (תקבלו הנחיות ברורות מהבנק בו אתם מגישים את הבקשה).
6. לאחר קבלת ההלוואה ניתן לחתום על חוזה עם הקבלן בהקפדה על לוחות זמנים.
והכי חשוב אורך רוח! ביצוע שיפוצים הינו תהליך לבעלות עצבים חזקים. אנא מכן, היכנסו לפרויקט רק אם אתן מודעות לחוזק הנפשי ולאנרגיה הרבה שעליכן להשקיע.

 
סאונה בעולם העתיק PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י Administrator   
שבת, 17 נובמבר 2012 21:02

saunaהמילה סאונה בשפתנו העכשווית מוכרת עוד מהעולם העתיק ואימצו אותה כל עמי העולם לצורך התרגעות ובילוי, היום כל רופא ימליץ על סאונה כטיפול להתרגעות ופסק זמן.

הסאונה תוריד מעליכם את כל העייפות מהשגרה היום יומית, גם המים וגם החום יתרמו להרפיית השרירים ולהרגשה נינוחה יותר.

ביהדות היה נהוג בימי קדם ללכת לבית מרחץ, אותו בית מרחץ שכבר לפני שנים ציין היטהרות בעצם לא רק טיהר את הנפש אלא ובעיקר את הגוף הפיזי, הוא העניק כוחות מחודשים לגוף כל זאת רק מטבילה במים.

הנוצרים אף הם השתמשו במים לטיהור ושוב לא רק לטיהור הרוחני אלא גם לטיהור פיזי, הנוצרים נהגו לטבול במים במה שנקרא הטבילה שנזכרת גם בנהר הירדן, אותם טבילות דומות מאוד לסאונות וגקוזי שאנו מכירים כיום.

מי ששיכלל את השיטה וממש יצר סאונה היו הרומאים לפני יותר מאלפיים שנה הם יצרו בתי מרחץ והערבים בתקופה מאוחרת יותר הפכו אותם לחמאם, ומה הרעיון מאחורי הסאונה הקדומה הזו החמאם, פשוט מאוד לבוא במגע עם מים אדים וחום, שלושת המרכיבים הללו מענגים את הגוף והנפש ונותנים תחושה עילאית של רוגע ושקט.

הסאונה היום היא משוכללת יותר ואינה דומה לחדר הרומאי בו מתחת לרצפת המבנה זרמו מים חמים שחוממו על ידי עצים מחוץ למבנה והוזרמו מתחת לרצפת האבן וגרמו לחימום החדר ולאדים בתוך החדר, השליטה בכמות האדים וחום החדר היו יחסית מסובכים אם כי די הצליחו לווסת את האדים והטמפרטורה.

היום הסאונה היא מבנה עץ סגור הרמטית וחוסך בחשמל, יש שימוש גם בסאונות אינפרא אדומות חסכוניות ביותר וניתן בנקל לווסת את הטמפרטורה ואת כמות האדים בסאונה

עדכון אחרון ב-שני, 04 מאי 2015 12:25
 
ארונות קירור בטמפרטורות משתנות PDF הדפסה דוא
נכתב ע"י Administrator   
שני, 15 אוקטובר 2012 23:31

ארונות קירור בטמפרטורות משתנות הטרנד הבא בעולם העיצוב:מותג JORDAO מציג ארונות קירור בטמפ' משתנות, מרחיב את שטח האחסון, ומשתלב בעיצוב הכולל. הארונות יכולים לשמש כבסיס ל'אי' בפינת הישיבה

מותג "ג'ורדאו " לברים מעוצבים המשלבים מערכות קירור, תאורה והגשה מתקדמות, מגיע סוף כל סוף לישראל, ועושה מהפכה בעיצוב המטבח הישראלי, עם ארונות קירור בטמפרטורות משתנות המשתלבות באופן מושלם עם תכניות עיצוב המטבח. את הטכנולוגיה החדשנית, המאפשרת לנצל את ארונות המטבח לקירור בטמפ' משתנות בהתאם לחומרי הגלם המאוחסנים, ניתן לשלב בכל סוגי המטבחים (עץ, נירוסטה וכד), להוסיף יחידות הקפאה וחימום לעיצוב הקיים במטבח ואפילו לאבזר את בר האי במרכז – לחסכון במקום ועיצוב מחדש של המטבח מהדור הבא. למי שרוצה לאבזר גם פינת ישיבה במטבח, ניתן להוסיף את היחידות כ'אי' המשמש בסיס לפינת ישיבה, להוסיף יחידות מעדניה המשתלבות עם הבר או להזמין גם יחידה מובנת במשטח העבודה לטובת קירור בקבוקי יין או שתייה. כל חיפויי יחידות הקירור עשויים מנירוסטה עבה ואיכותית, כוללים מקררים מובנים או חללים ממודפים (ניתן גם לשלב בין השניים) וניתנים להזמנה בגדלים מיוחדים - בהתאם לדרישת הלקוח.

מאחורי הטכנולוגיה החדשנית עומדת ענקית הקירור האירופאית "ג'ורדאו ", המתמחה בברים מעוצבים המשלבים מערכות קירור בטמפרטורות משתנות, תאורה והגשה מתקדמות, מגיע סוף כל סוף לישראל, ומציג את המילה האחרונה בתחום מערכות מודלריות לבר, לצד עיצובים מודרניים ועכשוויים.
את המוניטין הנחשב ביססה "ג'ורדאו" בזכות הטכנולוגיות החדשניות המשולבות במוצר, כולל אפשרות לקרור בטמפ' שונה של אזורים שונים בבר (בהתאם לצרכי הלקוח), שימוש בחומרים איכותיים והתאמה של מערכות הקרור לתנאי אקלים ספציפיים. בישראל מציגה את הבשורה "ג'ורדאו ישראל " (זכיינית בלעדית), שמעניקה ללקוחות המותג ייעוץ משלב התכנון (בשיתוף אדריכלים מטעם החברה בארץ ובחו"ל) וליווי עד לגמר ההתקנה - לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. כל אחד מהפרויקטים של החברה מלווה באופן אישי על ידי מהנדסי חברת האם באירופה.

בישראל מציגה את הבשורה "ג'ורדאו ישראל " (זכיינית בלעדית), שמעניקה ללקוחות המותג ייעוץ משלב התכנון (בשיתוף אדריכלים מטעם החברה בארץ ובחו"ל) וליווי עד לגמר ההתקנה - לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. כל אחד מהפרויקטים של החברה מלווה באופן אישי על ידי מהנדסי חברת האם בפורטוגל - השותפים בהקמה ובתכנון הפרויקטים: החל מפרויקטים קטנים הבוחרים באיכות הבלתי מתפשרת של המותג ועד לפרויקטים מורכבים ומוסדיים - המאפשרים לנצל את היתרונות הטכנולוגיים, הניסיון וצוות המומחים של החברה להנאה מתוצאות מושלמות.

 
<< התחלה < הקודם 1 2 3 4 5 6 הבא > סיום >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

מאמרים

הכן את הבניין לקיץ

DSCF191444מאת: יואל רדושר מנכ"ל חברת א.ד.מ ניהול ואחזקת מבנים בע"מ

הקיץ בעיצומו, בניין מגורייך וביתך צריכים לעמוד בעומס החום בעונה החמה!  רגע לפני עומס החום הכבד של אוגוסט כל אחד צריך לבדוק שביתו מוכן. מספר טיפים שיעזרו לכם להיערך נכון למניעת זיהומים, לשמירת על בטיחות ולתחושת התחדשות. מספר פעולות פשוטות יכולות לעשות את כל ההבדל. כיצד לעבור את הקיץ הלוהט בשלום? המדריך המלא

תפעול ותחזוקה:
טיפול במזגנים- הכרחי ביותר בקיץ. באופן עצמאי כל אחד יכול לבדוק את המזגן בביתו. כולל שטיפת פילטרים, ניקוי היחידה, הפעלה בקירור, ושמיעת רעשים. רק במידה ויש שמיעת רעשים מומלץ להזמין טכנאי.
הדברת מזיקים- עוד לפני החום הכבד, מומלץ לעשות הדברה כנגד מזיקים כפעולה מונעת. חברות ההדברה מספקות כיום אחריות לשנה. בנוסף מומלץ לרסס את כל השטחים הציבוריים בבניין כגון: חדר ארונות, חדר אופניים, חדר אשפה, מקלט, גינות, כולל טיפול בבורות ביוב וכל שלוחות הצינורות לביוב. בנוסף מומלץ לבדוק את כל המקומות שיש בהם מים עומדים (שלוליות, מיכליות שהתמלאו במים). כל מקום כזה מהווה מדגרה לזבובים ויתושים אשר יכולים להעביר את קדחת הנילוס המערבי (זוהי מחלה נגיפית המועברת על ידי עקיצת יתוש).
ניקיון- מומלץ לנקות את כל המקומות אשר לא מנקים אותם באופן שוטף כגון: ניקוי יסודי של ארונות החשמל, ארונות התקשורת, חדר אשפה, ארונות כיבוי האש, חדר מעלית וגג הבניין. ניקוי זכוכיות- בתום הגשמים זהו זמן אידאלי לניקוי זכוכיות וקירות מסך, זכוכיות שלא מצליחים לנקות במשך השנה. כיום ישנן חברות מקצועיות לכך. החלפת שטיחונים בכניסה לדירות- מומלץ לרכוש שטיחונים מתאימים לקיץ במקום השטיחונים לניקוי הבוץ של החורף, אלו שטיחונים ייעודיים. שטיפות חניון המבנה- בקיץ מומלץ לבצע שטיפה יסודית לאחר הצטברות בוץ שהגיע בעיקר מגלגלי המכוניות בחורף. טיפול ביונים- זוהי בעיה חוזרת ומוכרת מומלץ לבנות רשתות שחוסמות את כניסת היונים או להציב דוקרנים על אדן החלון למניעה.
שינוי פני הלובי- כדי ליצור תחושת התחדשות מומלץ כל שנה בקיץ לצבוע את הלובי בצבע אחר, הפעולה היא פשוטה, לא יקרה, ויוצרת תחושת התחדשות לדיירים.

בדיקות השעונים האוטומטיים וכיוון מחדש- בדקו האם השעונים מכוונים בהתאם לשעון הקיץ- פונקציה זו חוסכת בעלויות רבות של חשמל. לדוגמא- בחורף תאורת הבניין נדלקת ב- 18:00 בקיץ מומלץ להדליק את תאורת הבניין ב- 19:30.
טיפול במאגרי המים של הבניינים- זהו טיפול אשר מומלץ לבצע אותו כפעולת תחזוקה שוטפת של הבניין. כיום כל הבניינים הגבוהים (כגון: מגדלי תל אביב) לא מקבלים את המים ישירות מהעירייה. בבניינים הגבוהים ישנם שני מאגרי מים מרכזיים אחד בחלק התחתון של הבניין, והשני על הגג. מאגרי מים משמשים כמערכת השתייה לכלל הדיירים. משרד הבריאות קובע שפעם בשנה צריך לטפל ולחטא את מאגרי המים בבניין כיון שזהו פוטנציאל עצום לזיהומים והתפתחות חיידקים וכדי למנוע הדבקה במחלות כגון מחלת הלגיונרים (מדובר על  חיידק הלגיונלה המצוי בסביבה הטבעית בעיקר במים מגדלי קירור, מערכות צנרת גדולות, או במערכות מחלה זו יכולה להתפתח לדלקת ריאות קשה. במאגרים אלו ישנם פתחי אוורור ולעיתים בע"ח כגון: ציפורים, ועכברים חודרים פנימה ומפיצים רעלים במאגרים.
תאורה- כדאי לשקול מעבר לנורות חסכניות בכל השטחים הציבוריים. נורות עם אורח חיים ארוך פי 5 וחמישית מצריכת החשמל של נורה רגילה. החיסכון הינו פי- 25.

לסיכום,
הכנת הבניין לקראת עומס החום הכבד היא הכרחית ונחוצה. מספר פעולות פשוטות חוסכות עלויות, מעלות את ערך הבניין, שומרות על בטיחות הדיירים, ואף מונעים היווצרות זיהומים ומחלות. גם צד אסתטי יש להכנת הבניין שיוצר תחושה של התחדשות בקיץ.
קיץ נעים!

חברת א.ד.מ ניהול ואחזקת מבנים בע"מ הינה חברה המתמחה במתן שירות ניהול ואחזקת מבנים, בעיקר בנייני משרדים. בניגוד לחברות אחרות החברה מספקת מטרייה רחבה של שירותים ומוצרים נלווים המאפשרת לה לבצע התאמה מדוייקת לפי סוג הנכס וייעודו. לא.ד.מ וותק של 15 שנה ובין לקוחותיה נמנים: אסם, שטראוס, JVP, קופת חולים מאוחדת, יורוקום ועוד.

חינה

טקס חינה טקס החינה הינו טקס מסורתי שנהגו מספר קהילות במזרח התיכון בעיקר לחגוג לפני החתונה, מוכרים מספר טקסי ח...

ייעוץ זוגי – למעוניינים בשלמות לבם

ייעוץ זוגי הוא תהליך שמטרתו לסייע לבני זוג לחדש את התקשורת הבין אישית ביניהם וליצור מצב של צמיחה מחודשת בזוגי...

המדריך לאישה המשפצת

בן זוגך לא ממש מבין מה עושים עם פטיש ומסמר?  חשבת ששיפוץ זה עניין גברי? המומחים של מזרחי-טפחות נותנים טיפים ...

סאונה בעולם העתיק

המילה סאונה בשפתנו העכשווית מוכרת עוד מהעולם העתיק ואימצו אותה כל עמי העולם לצורך התרגעות ובילוי, היום כל רופ...

ארונות קירור בטמפרטורות משתנות

הטרנד הבא בעולם העיצוב:מותג JORDAO מציג ארונות קירור בטמפ' משתנות, מרחיב את שטח האחסון, ומשתלב בעיצוב הכולל. הארונ...

תיקי נשים

יש לי חברה עם חדר מיחד בבית בו היא מחזיקה אוסף של נעליים ותיקים, שאלתי למה חדר ולא ארון וכאשר היא פתחה את דלת הח...

מופע על חושי

אמרגנים בארץ כבר מזמן הבינו שבכדי לקדם אירוע או להצליח בכנס חברתי או בערב גיבוש של העובדים מופע טלפתיה יכול לה...

אסא זהר בוררות

עורך דין אסא זהר נתמנה בהליך בוררות על ידי שופט מבית משפט השלום בתל אביב יפו כבורר  בסוגייה של מכירת דירה בה ...

היתרונות של סאונות אינפרא אדומות

סאונות ידועות בכל העולם כמקום לשחרור הגוף והנפש, באזורים קרים על פני כדור הארץ הן מקום בילוי חשוב מאוד והפכו ל...

שומרים על השטיח - המדריך המלא

10 כללי הברזל לשימור שטיחים עתיקים ומודרניים לשנים ארוכותרשת 'שטיחי אלי ששון' מציגה את המדריך המלא לשמירה על יו...

חיפוש של :
Powered by Sobi2Search

אינדקסים

קישורים עסקיים

משלוחי פרחים

משלוחי פרחים לכל חלקי הארץ

לחץ כאן למשלוחי פרחים לכל הארץ אמינות לכל אורך הדרך
להזמנות

רישום לאתר